O společnosti 

IBF je tradičním a dlouholetým výrobcem betonového zboží. Firma má hlavní sídlo v dánském městě IKAST a v současné době má sedmnáct výrobních závodů. K základům firemní filozofie patří nejen spokojenost zákazníků a vysoká kvalita výrobků, ale i stálý vývoj nových produktů s originálním designem a technickým řešením, spolu se zaváděním ještě dokonalejších a modernějších technologických postupů výroby.

Střešní taška IBF se vyrábí z betonu probarveného ve hmotě s dvojitým nástřikem akrylátovými barvami v odstínech černá, antracit, hnědá, červená a cihlově červená. Střešní taška IBF se vyznačuje svěží barevností s jemným sametovým leskem, které je dosaženo použitím speciálních barev, vyráběných dle vlastní receptury (zabraňují pronikání vápníku a zarůstání mechem a lišejníky). Betonové střešní tašky IBF mají dvojitou podélnou záložku, těsnící hřbet napříč a zaoblenou spodní hranu. Vysoká kvalita střešního systému IBF je prověřena dlouhodobým užíváním v drsných podmínkách evropského severu.

Dánská betonová střešní taška, kvalitní výrobek dánské firmy Ikast Betonvarer Fabrikker s více jak padesáti lety výrobních tradic a zkušeností.

Na český trh jsou výrobky IBF dodávány prostřednictvím společnosti STŘECHY KMB, spol. s r.o. Mimo střešní krytinu ještě dodáváme netradiční betonové dlažby s velmi neotřelým designem a ojedinělými technickými parametry (historizující Archetyp, zátěžový Superlock) a nově komínové systémy IBF s keramickou vložkou a ventilační systém IBF AIRVENT.

Od společnosti IBF nabízíme tyto typy betonových střešních tašek: střešní taška Dvojitá římská, střešní taška Dvojitá S a střešní doplňky.

Čerstvou novinkou je betonová střešní taška IBF SKAGEN.

CERTIFIKÁTY - Všechny naše výrobky jsou certifikovány.

REFERENCE - Prohlédněte si ukázky našich realizovaných projektů.

© Střechy KMB, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie a obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Tvorba webových stránek Develox