Střešní tašky IBF, střešní krytina

Betonová střešní taška IBF se vyznačuje svěží barevností s jemným sametovým leskem, které je dosaženo použitím speciálních barev, vyráběných dle vlastní receptury (zabraňují pronikání vápníku a zarůstání mechem a lišejníky). Střešní taška IBF se vyrábí z betonu probarveného ve hmotě s dvojitým nástřikem akrylátovými barvami v několika odstínech.

Přehled cen betonových střešních tašek, hřebenáčů a střešních doplňků naleznete v ceníků střešního systému IBF.

Střešní taška IBF SKAGEN

Střešní taška IBF SKAGEN je taška dvojitá S v leskle třpytivé povrchové úpravě. Tašky ve tvaru dvojitá S SKAGEN jsou vyrobeny z probarveného betonu, který obsahuje přírodní písek s vysokým obsahem křemene a nejlepších druhů cementů. Vnější povrch tašky je pokryt inovativním povrchem REFLEKTE.

Střešní taška IBF SKAGEN

Střešní taška Dvojitá římská

Výrobní technologie střešní krytiny IBF je založena na válcování a vibračním lisování betonu v hliníkových formách v plně automatizovaném výrobním procesu při stálé kontrole jakosti. Střešní tašky IBF mají dvojitou podélnou záložku, těsnicí hřbet napříč a zaoblenou spodní hranu.

Střešní taška IBF

Střešní taška Dvojitá S

Výrobní technologie střešních krytin IBF je založena na válcování a vibračním lisování betonu v hliníkových formách v plně automatizovaném výrobním procesu při stálé kontrole jakosti. Střešní tašky IBF mají dvojitou podélnou záložku, těsnicí hřbet napříč a zaoblenou spodní hranu.

Střešní taška IBF

Střešní doplňky, doplňky střech

Nedílnou součástí každé střechy jsou střešní doplňkyNabízíme vám všechny potřebné doplňky střech - jako jsou např. různé větrací prvky, upevňovací prvky a další prvky doplňků střech.

Hydroizolacni-paropropustna-folie.jpg

 
 
© Střechy KMB, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie a obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Tvorba webových stránek Develox